Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST zapewniają gwarancję jakości, bezpieczeństwo i najwyższe na rynku parametry techniczne.

DRZWI TARASOWE

Drzwi tarasowe OKNOPLAST zapewnią Ci więcej światła, komfort użytkowania, zwiększone bezpieczeństwo, oryginalność i jeszcze mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium idealnie wpasowują się w światowe trendy architektoniczne. Dzięki nim, możesz powiększyć swoje wyjście na taras aż do 6,5 metra. Tak duże przeszklenie rozjaśni nawet najciemniejsze pomieszczenia, przy okazji powiększając je optycznie. Dodatkowo, nowoczesny system uchylno-przesuwny umożliwia łatwą obsługę, praktycznie bez wykorzystania siły fizycznej. Do tego, dla zwiększenia bezpieczeństwa, po otwarciu drzwi nie odbijają się, co jest szczególnie ważne, jeśli w domu są dzieci.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Szerokość drzwi tarasowych HST może osiągać aż 2,9 metra, jednak ich obsługa nie sprawia żadnych trudności. Wszystko za sprawą skrzydeł, które prowadzone są na dwóch niezależnych od siebie prowadnicach. Dodatkowo, bezpieczeństwo przy użytkowaniu zapewniają specjalne progi, niwelujące ryzyko potknięcia. Dla zwiększenia komfortu przebywania w domu, wyposażyliśmy je w specjalne okucia antywyważeniowe typu RC2. W kwestii dodatkowego komfortu, drzwi tarasowe HST nie mają sobie równych, bo wyposażone są również w mikrowentylację – szczególnie przydatną latem.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Dzięki swojej uniwersalności, drzwi PSK i PSK-Z sprawdzają się zarówno w domu z dużym ogrodem, średniej wielkości tarasem, ale też małym balkonem, charakterystycznym dla mieszkań w blokach. Smukła rama o innowacyjnym kształcie nadaje wnętrzom i całemu domowi dodatkowy charakter, który ożywi dom na długie lata – drzwi są niezwykle wytrzymałe, ponieważ do produkcji użyliśmy najwyższej jakości materiałów. Gdyby to Cię nie przekonało – oferujemy 7 lat gwarancji.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium to nasz kolejny autorski projekt, wyróżniający się stylowym i innowacyjnym designem. Smukły, elegancki profil, a w nim duża powierzchnia szyb, odbiegającą od typowych rozwiązań architektonicznych – to główne zalety modelu PSK Atrium. Specjalne okucia umożliwią Ci otwieranie drzwi za pomocą niewielkiego nakładu sił, a okucia i zaczepy naprowadzające zadbają o bezpieczeństwo PSK Atrium. Dodatkowo, zamontowana w obwodzie mikrowentylacja będzie pełnić kontrolę nad poziomem wilgoci w pomieszczeniu.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu