Rolety

Nasze rolety wykraczają poza standardową ofertę – chronią przed włamaniami, hałasem, utratą ciepła i nadmierną ilością światła.

ROLETY

Nasi projektanci przygotowali dla Ciebie rolety odporne na wszelkie warunki atmosferyczne. Poznaj rolety Luna, Sol Evolution, Sol i Terra – każde o unikatowych parametrach i cechach.

Rolety LUNA

Rolety Luna zadbają o poprawienie parametrów cieplnych Twojego domu. To możliwe, dzięki niezawodnej szczelności wynikającej z ich dopracowanej konstrukcji oraz udoskonalonego sposobu montażu, przeprowadzanego w całości po zewnętrznej stronie okien, na profilu będącym jednocześnie ich przedłużeniem. Dzięki tym zabiegom rolety Luna są w stanie zadbać o dom, chroniąc go przed utratą ciepła i hałasem nawet najbardziej ruchliwej ulicy.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution to lider w dziedzinie nowoczesnego designu. Przejawia się to klasycznym pancerzem, wykonanym w całości z niezwykle trwałego gatunku aluminium. Co więcej, jako nasz klient, możesz samodzielnie dobrać kolor z palety kilkunastu barw. Dzięki temu rolety idealnie zgrają się z wystrojem całego domu, co tylko spotęguje wyrazistość i charakter aranżacji. Rolety Sol Evolution zachwyciły setki klientów, czemu nie miałbyś zostać jednym z nich?

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Jednym z podstawowych zadań wszystkich rolet jest kontrola światła słonecznego docierającego do wnętrza domu. Do tego idealnie nadają się rolety Sol, odporne na działanie słońca, dzięki szczelnemu pancerzowi wykonanemu z najwyższej jakości aluminium. O niezwykłości rolet Sol świadczy również sposób ich obsługi – sterować ich ustawieniem możesz za pomocą bezprzewodowego pilota, albo panelu sterowania umieszczonego przy oknie.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra to doskonała ochrona domu przed wszelkimi próbami włamań. Ich uszczelnienie i trwałe materiały z których wykonany został pancerz zapewniają doskonałe parametry ochrony cieplnej i akustycznej – potwierdzają to odpowiednie certyfikaty. W roletach Terra zawarliśmy zarówno wieszaki blokujące, które chronią pancerz przed podważeniem oraz podwójnie ryflowany profil. Odporność idzie w parze z nowoczesnym designem, który absolutnie nie odstaje od najmodniejszych światowych trendów.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu