Okna

W oknach OKNOPLAST zawarliśmy lata naszych doświadczeń, niepowtarzalny styl, gwarancję bezpieczeństwa i przede wszystkim – funkcjonalność.

OKNA

W ofercie salonu znajdziesz nasze autorskie projekty, które zachwyciły klientów i architektów na całym świecie. Pixel, Prolux, Winergetic Premium i Koncept – to gwarancja najwyższych wskaźników wydajności i niepowtarzalnego designu.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Okna Pixel to lider w dziedzinie designu – niepowtarzalne połączenie nowoczesności i tradycyjnych rozwiązań. Na korzyść Pixel przemawia nietypowy, wyrazisty kształt, w którym nie znajdziesz sztampowych zaokrągleń, typowych dla standardowych okien PCV. Na tle innych modeli na rynku, Pixel wyróżnia się zdecydowanie większą powierzchnią okien, która zapewnia doskonałe rozjaśnienie każdego domu. Te cechy czynią okna Pixel wyjątkowymi.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Okna Prolux skupiają się przede wszystkim na rozjaśnieniu wnętrz. To doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii – jeszcze większe przeszklenie zapewnia nawet 22% więcej światłą w pomieszczeniu. W oknach Prolux umieściliśmy w pełni autorską, udoskonaloną konstrukcję profilu ramy i skrzydeł oraz zaokrąglone listwy przyszybowe, które w pełni dostosowują się do smukłego profilu. Gdybyś wciąż czuł niedosyt – dodatkowe uszczelki w narożach dbają o parametr izolacyjności termicznej.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna Winergetic Premium to najlepsza ochrona przed stratami cieplnymi i zawyżonymi rachunkami za ogrzewanie. Swoje wyniki zawdzięczają grubemu i wytrzymałemu profilowi okiennemu, nowoczesnym uszczelnieniom typu EDMG i udoskonalonemu pakietowi szybowemu Xglass o zwiększonej grubości. Dzięki tym rozwiązaniom, okna Winergetic Premium utrzymują ciepło wewnątrz domu i nie dopuszczają zimna z zewnątrz. Przy tym, okna mają smukły, elegancki profil, którego kolor możesz wybrać samodzielnie z naszej palety barw.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

W oknach Winergetic Premium Passive zastosowaliśmy materiał o najlepszych właściwościach termicznych na świecie – aerożel. W ten sposób okna Winergetic Premium Passive oferują najniższy współczynnik przenikalności cieplnej na rynku – zapewni Ci to pewność, że nie przepłacasz za ogrzewanie tylko dlatego, że masz zamontowane nieszczelne okna. Ten model posiada również trwalszy, bo aż trzykomorowy pakiet szybowy oraz dodatkowe blokady termiczne w postaci wzmocnień „Space Block”.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach, zarówno jeśli chodzi o stronę techniczną, jak i aranżacyjną. Idealnym przykładem są okna Koncept, radzące sobie tak samo dobrze ze współczynnikiem przenikalności cieplnej, oświetleniem wnętrz, bezpieczeństwem i designem. Przy tym, idealnie wpasowują się w modny styl skandynawski, który cechuje elegancja i minimalizm. Warto wspomnieć, że okna Koncept tworzą idealny zestaw w połączeniu z drzwiami tarasowymi HST – maksymalne przeszklenie, dla jeszcze większej ilości światła.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu